5 סיבות למגורים בראש העין המתחדשת

יוקר המחייה זו בעיה המשותפת לכולנו, אך באמצעות גישה חדשנית ומקורית יותר ניתן למצוא אינספור פתרונות יעילים, שיאפשרו ליהנות מאיכות החיים הגבוהה ביותר מבלי להשתעבד אל הבנקים למשך עשרות שנים. כך, לפניכם 5 סיבות חשובות לשקול לעשות מעבר ולהתחיל חיים חדשים בראש העין המתחדשת, בחסות לוקי בניה הפועלת לא מעט באזור.

מחירים נמוכים

לפני כשנתיים פורסמו נתונים שהראו שאנשים המחפשים לשדרג את פתרונות המחייה שלהם ולעבור לדירת 5 חדרים – מעדיפים את ראש העין, בגלל שמדובר בעיר במרכז הארץ, בה המחירים עבור דירות בגדלים הללו נמוכים בכ-100% מדירות בערים אחרות במרכז.

עיר מתפתחת

בראש העין ניתן לראות צמיחה משמעותית בכל הקשור לפיתוח עירוני, מה שמבטיח שלא רק הדירות מרשימות  ומשתלמות, אלא כל הסביבה: העיר משופעת בפארקים ומקומות לטייל בהם, מקומות חנייה מסודרים וגישה לחנויות ונותני שירותים שונים.

אפשרות להעלאת ערך הנכס

פרויקטים רבים בתחום הבנייה המבוצעים על ידי חברות בניה מובילות כגון לוקי בניה מאפשרים ליצור נכסים שכבר עכשיו שווים הרבה, אך לאור הצמיחה הכללית של העיר, תוך מספר שנים ערכם יעלה באופן טבעי וללא כל מאמץ – ולכן מדובר גם בהשקעה משתלמת ביותר, מעבר לפתרונות דיור נגישים.

מוסדות חינוך חדשים

כחלק מהצמיחה העירונית, בראש העין נפתחים בתי ספר וגנים ציבוריים, מה שהופך את המקום למתאים ביותר עבור מגורים של משפחות צעירות. כמו כן, מדובר בעיר שהאוכלוסייה בה מעורבת מאוד מבחינת גילאים, מה שמבטיח חיים משפחתיים וחינוכיים תוססים לאורך שנים ארוכות.

קרבה לצירי תנועה מרכזיים

בשנות ה-90 התרחשה קפיצה ביוקרה של ראש העין בזכות עליית מחלף קסם וחוצה ישראל, מה שאפשר ליוצאי צבא רבים להשתקע במקום ולהתחיל את הצמיחה שכיום אנו רואים במלוא הדרה. לוקי בניה וחברות נוספות העוסקות בבניה באזור זה מבטיחות שהשיפור יהיה רק במגמת עלייה בעתיד.

5 סיבות למגורים בראש העין המתחדשת
אהבת? דרג!
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, נדל"ן בישראל, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.